Neden Tupperware

Tupperware ürünleri gıda ile temasa uygun son derece yüksek teknoloji ürünü hammaddelerden üretilmektedir. Bir çok Tupperware ürününün hammadde formülü sadece Tupperware’e ait olduğu için ürünlerin şekilleri taklit edilse bile üretim içerikleri taklit edilememektedir. Ürünlerimiz BPA içermemektedir.

Tupperware Garantisi yalnızca kullanım klavuzlarında tavsiye edilen Uygun Kullanım ve Bakım Koşullarında kullanılmış ürünler için geçerlidir.
 

 

Tupperware sadece bir mutfak ürünü üretmez aynı zamanda mutfakta fark yaratan ürünler üretir. Tupperware’in üretmiş olduğu ürünler dünyaca ünlü tasarım ödülleri olan “iF, reddot, Good Design, Pro-K” tasarım ödülleri kazanırken “Dentsu Gallery – Tokyo, Design Center-Londra, Metropolitan Art Museum-NewYork, Modern Art Museum- Paris, Museum of Modern Art – San Francisco, Natioanl Museum of Science & Technology – Milan” gibi dünyaca ünlü müzelerde sergilenmektedir.

Tupperware ürünleri ile sadece mutfağınıza değil hayatınızın her noktasına düzen getirebilirsiniz. Köşeli ürünlerimiz; mutfak dolaplarınızın, buzdolaplarınızın veya derin dondurucularınızı daha verimli kullanmanızı sağlar.

 

Düzenli mutfak dolaplarına sahip olduğunuz zaman mutfağınıza hijyeni de kazandırmış olursunuz. Ağızları mutfak mandallarıyla kapatılmış kuru gıda veya kuruyemiş poşetlerinden dökülen gıda parçacıkları bir süre sonra dolaplarınızda kelebeklenmelere ve böceklenmelere sebep olurlar. Tupperware ile düzenlenen mutfak ve buzdolapları dolaplarınıza düzen getirirken istenmeyen canlıları dolaplarınızdan uzak tutarlar.

Tupperware ürünleri sayesinde mutfaktaki hazırlıklarınızı elektrik kullanmadan yapabilirsiniz. Bu enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Ürünlerimizin pratik ve çok yönlü özellikleri sayesinde de hazırlama ve pişirme ürünlerimiz mutfakta daha az zaman geçirmenizi sağlar. Böylelikle yaşama daha çok zaman ayırabilirsiniz.

Tupperware Danışmanı olduktan sonra kendi Tarif Günleri'nizi yapmaya başlayacak ve toplam satışınız üzerinden %20 komisyon kazanacaksınız. Kazancınızın miktarını belirlemek sizin elinizde!

Tupperware Danışmanı olarak çalışma saatlerinizi kendinize göre ayarlayabilir, böylelikle aile yaşantınıza, hobilerinize istediğiniz  kadar zaman ayırabilirsiniz.
 
Danışman olarak planlı çalışır ve yeterli üye sayısına ulaşırsanız Tupperware’de Grup Lideri ve daha sonrasında da Distribütör olmayı hedefleyebilirsiniz. Bu süre zarfında kariyer basamaklarınızda size olan destek ve eğitimleriniz devam edecektir.
Tupperware Türkiye’nin size sunduğu eğitim olanaklarının hepsi ücretsizdir. Kimi eğitimleri Grup Liderinizden, kimi eğitimleri Distribütörünüzden, kimi eğitimleri ise Bölge Müdürünüzden ücretsiz olarak alabileceksiniz. Aynı zamanda “çevirim içi” (On-Line) eğitimlerimiz sayesinde cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan da eğitimlerimize katılabilirsiniz.
​​​​​​​
Tupperware Danışmanı olduğunuz takdirde arkadaş çevreniz genişler, başta üyesi olduğunuz grubunuzdaki kişilerle sonrasında da merkezinizin diğer üyeleri ile tanışırsınız. Ayrıca distribütörünüzün dijital platformlarda ya da merkezinde yapacağı Merkez Toplantıları'na da katılabilirsiniz. Satış gücümüze özel Instagram hesabımız Tuppnews’i de takip etmeyi unutmayın: https://www.instagram.com/tuppnews/
Tupperware’in en çok önem verdiği değerlerden birisi de “Takdir”dir. Küçük, büyük bütün başarılar Tupperware’de takdir edilir. Çünkü çok iyi biliyoruz ki her başarının arkasında büyük bir emek var.

 

 

Tupperware olarak yeniden kullanılabilir, uzun ömürlü ürünlerimiz ile yaşadığımız dünyayı koruyoruz. Tek kullanımlık plastikler ve ambalajlar okyanuslarımızı kirletirken, marin hayata zarar vererek topraklarımızı da kirletiyor. Tupperware ürünleri ise, atıksız yaşamı destekliyor ve israfın da önüne geçiyor. Ürünlerimizi kullanarak doğayı korurken, paranızdan da tasarruf edebilirsiniz.Bugünden itibaren siz de Tupperware ürünlerini kullanmaya başlayarak hayatınızda yapacağınız küçük bir değişimle dünyayı korumak adına büyük bir adım atabilirsiniz. 

×