Şeffaf Kap 1.62L Lacivert

R8392

340,00 ₺
1-3 İş günü içerisinde kargoda


Tupperware Garantisi
Tupperware ürünleri genel olarak yasal garanti kapsamı dışındadır. Tupperware Garantisi ile ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında sunmakta ve malzeme veya üretim kaynaklı hataların telafisini garanti etmekteyiz. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Tupperware Garantisi yalnızca kullanım klavuzlarında tavsiye edilen Uygun Kullanım ve Bakım Koşullarında kullanılmış ürünler için geçerlidir.Yasa gereği garanti kapsamında olmayan ürünlerimize İhtiyari Tupperware Garantisi uyguladığımız için şartları oluştuğu takdirde sadece değişim seçeneği sunuyoruz. Bedelin iadesi, indirilmesi ve ücretsiz onarım seçeneği bulunmamaktadır.Hammadde hataları veya üretim kusurları olan parçalar veya ürünler Tupperware Garantisi altında ücretsiz olarak mümkünse aynı ürünle değiştirilir.İstisnai olarak eğer bu standart değişim mümkün değilse (örneğin ürün yelpazesinden çıkarılmış ürünler), Tupperware size şunu teklif eder:
• Ürünün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat)
Tupperware Ürünlerinin mikrodalga fırında kullanılması durumunda Tupperware Garantisi yalnızca bu amaçla tasarlanmış ürünlere uygulanır.Tupperware Ürünleri bulaşık makinesi için uygundur, fakat bazı ürünlerde elde yıkanması tavsiye edilir. Çelik parçalar içeren bıçaklar, rendeler ve dilimleyicilerin elde yıkanması tavsiye edilir.Tupperware ürünleri orijinal ambalajında kırık ve hasarlı gelen durumlarda garanti kapsamındadır. Bu kapsamda ürünlerin en kısa sürede ilgili merkezlere iletilmesi gerekmektedir.Ürün kullanım performansını etkilemeyen durumlar garanti kapsamında değildir.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar
• Ürünün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat)
• Herhangi bir ısı kaynağına bağlı olarak ürünün yanması, erimesi
• Önerilenden fazla ısıya maruz kalması sonucu deformasyon oluşumu
• Yanlış kullanım sonucu oluşan kırık ve çatlak (düşürme, kasten zarar verme)
• Üründe soyulma çizilme oluşumu (bıçak, metal mutfak gereçleri nedeniyle)
• Baskılı görseller ve ölçü çizgilerinde sünger veya sert temizleyiciler ile silinme, çizilme ve soyulma.

Ürünlerin yukarıda belirtilen koşullar kapsamında garanti uygulamasına dahil edilebilmesi için ürünlerin fotoğrafları ve faturasını iletisim@tupperware.com adresine mail atabilirsiniz.

• Çeşit çeşit, boy boy yemeklerinizi ve sizi düzene sokan Şeffaf Kaplar!

• Buzdolabı saklama kaplarınızın içerisine hangi yiyecek olduğunu bilmemek, her seferinde kapağını açıp bakmaktan sıkılmadınız mı? Hatta göremediğiniz yiyecekleri unutup belli bir süre sonra yemeğin boz

• Artık Şeffaf Kaplar ile bu problemler son buluyor! Kapağını açmadan kabınızın içerisinde ne olduğunu bilecek ve yiyeceklerinizin yenebilecek durumda olup olmadığını görebileceksiniz. Şeffaf Kaplar, gü

• Lego gibi birbirinin üstüne rahat oturtulabilen Şeffaf Kaplar, sahip oldukları kare ve dikdörtgen şekilleri sayesinde buzdolabınız hiç olmadığı kadar düzenli olacak!

• Bu seri, en küçük 460mlden en büyük 2.53Lye kadar pek çok boyuta sahiptir. Sadece yemeklerinizi değil, ayrıca aksesuarlarınızı, el işi malzemelerinizi, banyo malzemelerinizi ve daha fazlasını saklam

• Ürün bulaşık makinesinde yıkanabilir. Bununla birlikte, kabın parlak kalitesini korumak için, taban için hafif bir deterjan ve yumuşak bir bezle elde yıkamanız önerilir.

• Ovma süngeri kullanmayın. Tupperware Microfiber Havlu ile yalnızca aşındırıcı olmayan, klorür içermeyen temizleyiciler kullanın.

×