Tupperware Yan Soyacak

F146

62,00 ₺
5-7 İş günü içerisinde kargoda


Tupperware Garantisi
Tupperware ürünleri genel olarak yasal garanti kapsamı dışındadır. Ancak Tupperware garantisi ile ürünlerimizi en yüksek kalite standartlarında sunmakta ve 10 yıl süresince garanti vermekteyiz. Tupperware ürünleri büyük bir özen ve hassasiyetle insan sağlığına zarar vermeyen hammaddelerden üretilmiştir. Tupperware garantisi yalnızca tavsiye edilen uygun kullanım ve bakım koşullarında kullanılmış ürünler için geçerlidir. Yasa gereği garanti kapsamında olmayan ürünlerimize Ihtiyari Tupperware Garantisi uyguladığımız için şartları oluştuğu takdirde sadece değişim seçeneği sunuyoruz. Bedelin iadesi, indirilmesi ve ücretsiz onarım seçeneği bulunmamaktadır. Hammadde hataları veya üretim kusurları olan parçalar veya ürünler Tupperware garantisi altında ücretsiz olarak mümkünse aynı ürünle değiştirilir. Istisnai olarak eğer bu standart değisim mümkün değilse (örneğin ürün yelpazesinden çıkarılmıs ürünler), Tupperware size, ürün yelpazesinden kusurlu ürüne en yakın ürünü sunar.Tupperware ürünlerinin mikrodalga fırında kullanılması durumunda Tupperware garantisi yalnızca bu amaçla tasarlanmış ürünlere uygulanır. Tupperware ürünleri bulaşık makinesi için uygundur, fakat bazı ürünlerde elde yıkanması tavsiye edilir. Çelik parçalar içeren bıçaklar, rendeler ve dilimleyicilerin elde yıkanması tavsiye edilir. Tupperware ürünleri original ambalajında kırık ve hasarlı gelen durumlarda garanti kapsamındadır. Bu kapsamda ürünlerin en kısa sürede ilgili merkezlere iletilmesi gerekmektedir. Ürün kullanım performansını etkilemeyen durumlar garanti kapsamında değildir.

Garanti Kapsamı Dışında Kalan Durumlar
• Ürünün lekelenmesi (salça, köri sosu, baharat)
• Herhangi bir ısı kaynağına bağlı olarak ürünün yanması, erimesi
• Önerilenden fazla ısıya maruz kalması sonucu deformasyon oluşumu
• Yanlış kullanım sonucu oluşan kırık ve çatlak (düşürme, kasten zarar verme)
• Üründe soyulma çizilme oluşumu (bıçak, metal mutfak gereçleri nedeniyle)
• Baskılı görseller ve ölçü çizgilerinde sünger veya sert temizleyiciler ile silinme, çizilme ve soyulma.

Ürünlerin yukarıda belirtilen koşullar kapsamında garanti uygulamasına dahil edilebilmesi için temiz olarak getirilmesi gerekmektedir.
Garanti ile ilgili her türlü bilgi için Tupperware Danısmanınıza, size en yakın Tupperware Distribütörüne iletişime geçebilir veya beyan ettiğimiz iletişim kanallarından Tupperware Türkiye’ye ulaşabilirsiniz.
Size en yakın Tupperware Türkiye Distribütörlüğünü bulmak için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

• Bıçak ile soymaya alışanlar için büyük kolaylık sağlar.

• Ergonomik yapısı ile rahat kavranır.

• Hem sağ hem de sol el için uygundur.

• Bıçağın kenarındaki minik yuvarlak halka; patates, elma gibi meyve ve sebzelerdeki istenmeyen yerleri çıkarmanızı sağlar.

• Bıçağı sayesinde istediğiniz sebzeyi zar gibi dilimleyebilirsiniz. Bıçağının özel yapısı incecik soymanızı sağlayarak sebze ve meyvelerin ziyan olmasını engeller.

• BPA içermez

×